Зразки творчості учнів

Зразки казкотворчості учнів класу
Яланецької ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Яланець Бершадського району Вінницької області

Голка і Нитка
Восени гуляла на вулиці Марійка. В неї золоте волосся, чорні брови і карі очі.
Здійнявся вітер. І в неї відірвався ґудзик.
Вона прийшла додому і все розповіла мамі. Мама взяла ґудзик, нитку і голку. І вона почала всиляти нитку в голку. У неї нічого не вийшло,тому що нитка і голка не дружили, думаючи, що хтось один з них лише потрібний людям.
Марійка почала плакати,тому що дуже любила цю курточку.
Ґудзик підійшов до голки і нитка й почав їх мирити. Каже голці: «Приший мене без ниток». «А ти не зможеш пришити мене без голки», - каже нитці. Вони зрозуміли, що обоє потрібні – і помирилися. Мама пришила ґудзик. І тепер голка з ниткою не сварилися.
Ось такі іноді бувають суперечки між голкою та ниткою.
Лукіянчук Софія

Голочка та Ниточка
Було у короля П’яльце дві доньки Голочка і Ниточка. Та такі вже рукодільниці, що світ таких не бачив. Весь палац короля прикрашали килими, гобелени і картини вишиті принцесами. Король П’яльце дуже пишався своїми доньками. Але одного разу у їхньому королівстві з’явився дід Вредун, який поцікавився хто із дівчат важливіший. І що б ви думали? Голочка і Ниточка розсварилися і вирішили працювати окремо. Голочка просто робила дірочки у тканині, а Ниточка скручувалася, звивалася, але крім вузликів нічого не могла зав’язати.
Засумували дівчата і задумались. Не важливо хто головніший, важливий результат. Голочка і Ниточка помирились і знову дружно почали вишивати.
В кожному домі тепер живуть Голочка і Ниточка, допомагають шити, вишивати, пришивати ґудзики. І ніхто не здогадується, що це не просто голки і нитки, а принцеси з королівства Рукодільництва. А я здогадався і ось Вам розповів.
Булаївський Артем

Ціна чужої праці
Жила одна дуже неохайна дівчинка Катя. Свій одяг вона не берегла, постійно бруднила і рвала. Замість того,щоб акуратно складати речі на стільчик чи у шафу, вона розкидала його по кімнаті. Але дівчинці дуже пощастило, бо у неї була маленька помічниця сіра Мишка і чарівні Голка і Нитка. Мишка щовечора прала одяг, а чарівні Голка і Нитка його ремонтували і одяг знову виглядав як новий. Але наступного дня, навіть не дякуючи своїм помічникам, одягала новенькі речі, які ввечері виглядали як старі.
Мишка, Голка і Нитка втекли від Каті. Вони не захотіли більше допомагати неохайній дівчинці, яка не вміє цінувати чужу працю.
Наступного дня Каті довелося одягнути брудний, порваний одяг. Її подруги сміялися над нею і не хотіли гратися з Катею. Дівчинка прийшла додому і довго плакала. Вона сподівалася, що її помічники повернуться. Але вони не повернулися.
Катя зібрала свій одяг і сама його випрала. А потім взяла звичайну голку і нитку, і як уміла зашила одяг. Вона зрозуміла, що легше забруднити і порвати свої речі, ніж відремонтувати його.
Дівчинка почала цінувати і берегти свої речі. Їй більше не потрібні були чарівні Голка і Нитка.
Коваль Кіра


Як виникла витинанка
Десь у маленькому селищі жив хлопчик, якого звали Петрик. У нього був найкращий друг Славко. Тоді саме була зима. Друзі грали у зимові ігри, але славко захворів. І його завезли у санаторій на декілька тижнів. Петрику було дуже сумно без славка. Повз нього пролетіла сніжинка. У Петрика засяяла нова ідея. Він захотів вирізати сніжинку і надіслати поштою Славку. У нього не вийшла сніжинка і хлопчик придумав витинанку. І так всі почали робити витинанки.
Глімбоцький Владислав

Чудовий сон про витинанку
Колись давно, коли вже був папір хлопчик побачив цікавий сон. Йому наснилось як за допомогою паперу і ножиців вирізав незвичайний узор. Наранок хлопчик взяв папір і ножиці та спробував відтворити такий самий узор. Він вийшов ще кращим ніж увісні. Він показав свій виріб усім і назвав її Витинанкою. Так і виникла витинанка.
Шулікін Даниїл

Як виникла витинанка?
Колись дуже давно жив один хлопчик. Він мріяв зробити щось дивовижне. Одного разу він купив папір на базарі. Склав папір на дві сторони. І почав різати папір. І вийшло дерево таке гарне, що показав королю. Так виникла витинанка.

Вільчинський Едік


Зразки творчих робіт учнів 3 класу













































Немає коментарів:

Дописати коментар